YÜZ ESTETİĞİ

BURUN ESTETİĞİ


Burun estetiği günümüzde pek çok kişinin istediği bir operasyondur. Özellikle bayanlarda 16-17, erkeklerde ise 17-18 yaşından itibaren yapılabilecek bir ameliyattır. Bu ameliyattaki amaç burnu şekil olarak yüze en uygun, doğal, uyumlu bir şekle getirmektir. Bununla beraber…


DETAYLI BİLGİ

ALIN GERME


Alın germe ameliyatı düşük kaşları veya ilerleyen yaşlarda alın bölgesinde oluşan krıışıklıkları gidermek amacı ile yapılan estetik ameliyatlardır. Ameliyat hastane ortamında….


DETAYLI BİLGİ

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ


Yüz deyince güzellik ve doğallık ciddi anlamda önem arz eder Burun yüzümüzde önde duran önemli bir çıkıntı olarak en çok dikkat çeken organımızdır. Eğer burun güzel ve dogalsa kaşlar ve gözler açığa çıkar. İnsanlar konuşurken birbirlerinin göz içine bakarlar. Zaman içerisinde kaşlar…..


DETAYLI BILGI

KEPÇE KULAK


Kulaklar kişinin yüzünde çok önemli bir ifade organıdır. Tabi ki kulak gelişiminin %90 – 95’i 6-7 yaşına kadar oturmuş olur. Yani kulak büyümesi 6-7 yaşına kadar büyümesini tamamlamış olur. Bu nedenle…..


DETAYLI BILGI

BOYUN GERME


Yaş ilerledikçe yüzde olduğu gibi boyun derisinde de bollaşma ve sarkma oluşur. Böylece boyunla çene arasındaki açı kaybolur. Çok fazla kilo alıp verenlerde, alt çenesi küçük ve geride olan kişilerde boyun altındaki deride daha erken yaşlarda bollaşma oluşur. Kilolu kişilerde ise….


DETAYLI BILGI

ÇENE ESTETİGİ


Çene ucu büyütme işlemi, çene ucuna implant, protez koyma uygulamaları ile yapılabilir. Toplumumuzda burun şikayeti olan her dört hastanın birisinde çene ucuyla ilgili bir takım problemler söz konusudur. Çene ucuna….


DETAYLI BILGI

YÜZ YAĞ ENJEKSİYONU


Yüzü doğuştan ince olan Ya da kilo alıpo vermeye bağlı yüzdeki yağ dokusunda ciddi bir kayıp olur. Buda kişiye çökmüş bir ifade verir. Yanaklar daha çukur göz altları…..


DETAYLI BILGI

YÜZ GERME


Yaşlanma, yeri çekimi, güneş hasarı, kırışıklıkların etkisiyle yüz bölgesinde neydana gelen değişiklikler kişiyi yaşlı, yorgun vede mutsuz gösterir. Bu problemleri ortadan kaldırmak için özellikle orta yaş ve üzerindeki hastalarda yüz germe ameliyatı yapılabilmektedir. Yüz germe ameliyatı…


DETAYLI BILGI

BEN ALIMI


Benler doğuştan ya da sonradan oluşabilirler. Çok çeşitli tipleri olup zararsız lezyonlardır. Bazı çeşitleri ise deri tümürleri ile karışabilme riski olması ya da gelecekte deri kanserine dönüşebilme nedeniyle mutlaka işin ehli olan bir plastik cerrahi hekimi tarafından ….


DETAYLI BILGI

BURUN REVİZYONU


Burun revizyonu; hasta eğer daha önce ameliyat olmuş ise,bunun tabii ki sayısı çok önemli değil. Belki bir defa belki üçbeş defa ameliyat olmuş bir hasta olabiliyor. Bu tip durumdaki hastayı mutlaka çok ciddi ve detaylı bir şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Çünkü burun revizyonu denilen şey çok basit ve….


DETAYLI BILGI

KAŞ KALDIRMA


Kaş kaldırma, gözleri gölgeleyen, yüze kızgın ve yorgun bir ifade veren, formunu kaybetmiş kaşlara yapılan bir operasyondur. Yüz ve özellikle göz güzelliğini destekleyen bir yapısı olan kaşlar, taze ve aydınlık bir görüntü için yardımcı uzuvlardır. Doğal yaşlanma süreci içerisinde alnın üzerindeki derin olukların ve iki kaş arasındaki çizgilerin belirgin hale gelmesi son derece normaldir. Özellikle güneşe….


DETAYLI BILGI

GÖZ ALTI TORBASI


Göz kapağı, insanın dış görünümü ve yüz ifadesi üzerinde belirleyicilik özelliği en yüksek oluşumlardan biri olarak sayılır. Göz kapağı kırışıklığı ve sarkıklığı olan insanlar, uykulu, yorgun bezgin bir yüz ifadesine sahip olur. Göz kapağı, yüz …


DETAYLI BILGI

İPLE YÜZ ASMA


İple yüz asma işlemleri aslında elastikiyetini kaybetmiş derinin ve yüz yapılarının, estetik ameliyata gerek kalmadan toparlanmasını sağlayan bir yöntem. Özellikle son 10 sene içerisinde ameliyatsız estetik uygulamalarına artan ilginin bir sonucu olarak pekçok….


DETAYLI BILGI

ÜST GÖZ KAPAĞI ESTETİGİ


Ameliyatsız göz kapağı estetiği için Plexr Soft Surgery, plasma enerjisi kullanılarak cildin en üst tabakasında meydana getirdiği değişimler sayesinde, çok fazla kullanılan ve talep edilen bir uygulama olarak görülebilir. Plasma enerjisinin havada var olan gazları kullanarak….


DETAYLI BILGI

ORTA YÜZ GERME


Endoskopik orta yüz germe ameliyatı, adından da anlaşılacağı gibi yüzün orta bölgesinin, yani alın ve ağız köşeleri arasında kalan kısmın yukarı alınmasıdır.Yanakların çıkıntılı ve dolgun olması gençliği ve güzelliği ifade eder. Kadınların makyaj sırasında bu bölgeyi ön plana çıkaracak şekilde…


DETAYLI BILGI